Od pondělí 10. května je naše krásná prodejna opět otevřena :) Srdečně Vás zveme a těšíme se na Vaši návštěvu.

Doprava zdarma

Značka: Antelope Audio Katalogové číslo: ANTEL_ZENTOUR_SC Záruka: 24 měsíců

Thunderbolt 3 / USB 2 zvuková karta, 4x instr/mic/line vstup, 8x výstup, 2x Monitor, 2x Reamp, 2x sluchátka, ADAT, SPDIF, 2 FPGA a 4 DSP procesory
Popis
Videa
Parametry
Komentáře
Dotaz k produktu
Antelope Audio Zen Tour Synergy Core | Zvukové karty, audio interface

Popis Antelope Audio Zen Tour Synergy Core

Thunderbolt 3 / USB 2 zvuková karta, 4x instr/mic/line vstup, 8x výstup, 2x Monitor, 2x Reamp, 2x sluchátka, ADAT, SPDIF, 2 FPGA a 4 DSP procesory

Dream. Create. Aspire. –  AKCE 2020

Všichni zákazníci, kteří si koupí rozhraní Synergy Core v období od 1. listopadu 2020 do 31. ledna 2021, získají po aktivaci zařízení u Antelope Audio plnou verzi nahrávacího softwaru DAW Bitwig Studio, jako i balíček FX REEL-TO-REEL (Tape Machine) , AUDIO BATON BLONDER-TONGUE (EQ), RD47 (Mic Pre), Impresser a COMP-4K-BUS (kompresory) zadarmo! Kromě toho, že jsme dostali do 30 dní od aktivačních zařízení u výrobce, který používá mikrofon Edge Solo Modeling Microphone, který jim bezplatně pošle přímo společnost Antelope na jejich adresu.

Značně vylepšený model populární desktopové zvukové karty je povýšen o 4x DSP + 2x FPGA Synergy Core FX, které násobně zvyšují výpočetní kapacitu karty. Ta tak zvládne neskutečné množství FPGA FX pluginů s nulovou latencí, aniž by zatěžovala CPU Vašeho počítače.

Antelope Audio Zen Tour Synergy Core, desktopové zvukové rozhraní je jedničkou ve své třídě, spojuje nejmodernější procesorovou platformu Synergy Core FX od společnosti Antelope do kompaktního, Zen Road Tour formátu. Zen Tour Synergy Core, malý, ale zároveň výkonný, nabízí komplexní analogové a digitální I / O s připojením USB 2.0 i Thunderbolt 3. Hlavním krokem vpřed od originálního rozhraní Zen Tour je, že Synergy Core přidává vylepšenou A / D a D / A konverzi , signifikantně s technologií Acoustically Focused clocking a snadno použitelné ovládání s dotykovou obrazovkou z vlajkových lodí Goliath od společnosti Antelope. Jednoduše řečeno, Zen Tour Synergy Core překoná jakýkoliv konkurenční produkt svým v?konnost a obrovským studiovým potenciálem - kompletní všestranné řešení pro umělce a producenty, spolu s počítačem na cestách.

Chcete nahrávat efektem nebo bez a monitorovat v reálném čase prostřednictvím emulace mikrofonu, EQ, kompresorů, modulace a reverbu? S vašimi pluginy naloženými na specializovaný FX procesing imnpoementovaný do Zen Tour Synergy Core nejsou složité řetězce FX žádným problém. Platforma Synergy Core odebírá zatížení vašeho hostitelského procesoru a eliminuje rušivou latenci, která trápí nativní plug-iny DAW - takže můžete snížit velikost vyrovnávací paměti a vylepšit stabilitu záznamového systému. Zen Tour Synergy Core, který je vybaven 4 jádry ARM DSP a 2 procesory FPGA, dokáže zpracovat až 256 instancí FX na 32 zvukových kanálech s ultra nízkou latencí a nulovým zatížením procesoru.

Nastartujte svou produkci s 36 jadernými FX - zahrnutých v ceně.

Buďte kreativní ve studiu a vylepšete své skladby širokou škálou efektů, mezi které patří Antares Auto-Tune Synergy, Vari-Speed Tremolo, Space Flanger, Opto-2A a spoustu dalších. Vaše Zen Tour Synergy Core obsahuje 36 předních FX z rostoucí knihovny Antelope, takže můžete vyrazit okamžitě - včetně 2 modelů předzesilovačů, 4 ekvalizérů, 5 kompresorů, 22 kytarových zesilovačů a beden, 2 speciálních procesorů FX a reverbu AuraVerb.

Poslechněte si pravdu: Aktualizované převodníky + clocking

Antelope přepracovala vstupní a výstupní převodníky Zen Tour s vylepšenými operačními zesilovači a aktualizovanými čipy převodníku. Zen Tour Synergy Core využívá technologii podpisu Antelope Acoustically Focused clocking a zachovává nedotčenou konverzi AD / DA pro záznam bez interferencí pro kritický poslech s nejlepším dynamickým rozsahem ve své třídě 124 dB na ADC, 127 dB na lince DAC a dynamický rozsah 130 dB na výstupu z monitoru. Získáte prvotřídní konverzi, která se nachází v rozhraní Orion Studio Synergy Core - a to v mnohem přenosnější balení.

Malé rozhraní, masivní I / O

Komplexní konektivita Zen Tour Synergy Core konkuruje profesionálním zvukovým rozhraním typu rackmount se 4 nástroji / linkami, 4 mikrofony / linkami, 8 linkových výstupů (DC-propojení), 1 výstup stereofonního monitoru, 2 výstupy pro sluchátka a 2 ReAmpové výstupy - celkem 8 vstupů a 14 výstupů - s rozšířením ADAT & s / PDIF o dalších 10 kanálů digitálního I / o. Zen Tour Synergy Core je připraven na připojení k počítači Mac nebo Windows s rozhraním Thunderbolt 3 (Type-C) a USB 2 (Type-B) pro kompatibilitu mezi platformami - a uživatelé více počítačů / operačních systémů mohou přepínat spojení za chodu.

Nasměrujte libovolný zvuk kamkoli

Komplexní směrovací matice v softwarovém ovládacím panelu Antelope obsahuje plnohodnotné digitální propojovací pole, takže můžete volně směřovat zvuk mezi analogovými a digitálními vstupy rozhraní. Zpracujte stopy DAW prostřednictvím Synergy Core FX a zesilte kytarové DI pomocí Shred kytarových zesilovačů a kabinetů nebo integrujte externí zvukové zařízení. Po odstranění "tréninkových kol" může být váš pracovní postup takový složitý, jak chcete.

Robustní a přenosný

Zen Tour Synergy Core, který je ručně sestaven v Evropě, dokáže rozhoupat váš studiové desktop i prostor na cvičení vaší kapely - a bude se o tom mluvit!

Stejně jako původní rozhraní Zen Tour - pouze lépe

Odkdy zasáhlo profesionální audio svět v roce 2016, původní rozhraní Antelope Zen Tour bylo svou vlastní ligou. Nikdy předtím si umělci a producenti neužili tento druh připojení, kvality zvuku a ovládání dotykovou obrazovkou na stolní jednotce. Zen Tour Synergy Core se více než vyrovnává s působivostí svého předchůdce - a odemyká také platformu Synergy Core FX, která je připravena na budoucnost.

Vlastnosti:

• Synergy Core FX zpracování: 4x ARM DSP + 2x FPGA zpracování až 256 instancí efektů na relaci

• Součástí balení je 36 pluginů Synergy Core FX

• Kompatibilní s Bridge doplňkem Antelope Audio AFX2DAW

• Propojitelnost počítače USB (Typ-B) a Thunderbolt 3 (Typ-C)

• Až 130 dB dynamický rozsah AD / DA konverze až do 24-bit / 192kHz rozlišení

• Patentovaná technologie taktování 4. generace Acoustically Focused clocking & Jitter Management clokingu technologie s 64bitovým DDS

• 4 diskrétní tranzistorové mikrofonní předzesilovače s podporou modelování mikrofonu (pro modelovací mikrofony Antelope Audio Edge & Verge)

• Speciální masteringová sledování DAC pro kritické poslech

• Dva páry výstupů pro sluchátka

• Dva páry re-amp výstupů

• 8 DC- spárovaných linkových výstupů na DB25 pro zasílání CV / Gate do vašich analogových syntezátorů

• Digitální připojení ADAT a S / PDIF. Externí převodníky lze clokovať přes ADAT

• Multifunkční dotykový displej pro monitorování a provoz

• Ručně montované v Evropě

• Bezplatná technická podpora je k dispozici 20 hodin / pracovní den prostřednictvím telefonu, chatu a přidělení ticketů.

Technické údaje:

ANALOG

1. Analogové vstupy:

- 4 x Hi-Z linkové vstupy,

- 4 x mikrofonní / linkový vstup COMBO XLR

2. Analogové výstupy

- 1 x stereofonní výstup na TRS 1/4 konektorech (pár), max. +20 dBu

- 8 x linkový výstup na TRS, +20 dBu max.

- 2 x stereofonní výstup pro sluchátka

- 2 x re-amp výstup

3. Mikrofonní předzesilovač: -128 dBu (A-měřený), dynamický rozsah: -121 dB (A-měřený), THD: -106 dB Max. Vstup: +20 dBu, maximální zisk: 65 dB

4. Dynamický rozsah převodníku D / A monitoru: 130 dB THD + N: -115 dB

5. D / A převodník (výstup), dynamický rozsah: 127 dB THD + N: - 106 dB DC-spárované

6. A / D převodník Dynamický rozsah: 124 dB THD + N: -110 dB

DIGITAL

7. IN: 1 x ADAT (až 8 kanálů), 1 x S / PDIF (až 2 kanály)

8. OUT: 1 x ADAT (až 8 kanálů) také přenášející cloking

9. OUT: 1 x S / PDIF (až 2 kanály) také vysílající Word Clock

10. Konektor USB 2.0 typu B (až 24 kanálů)

11. Konektor Thunderbolt ™ 3 typu C (až 32 kanálů)

12. Akusticky zaměřené hodiny 4. generace 64bitový DDS

13. Vzorkovací frekvence (kHz) 44,1, 48, 88,2, 96, 176,4, 192 Provozní teplota 0-50 ° C, 32-122 ° F

Antelope Audio Zen Tour Synergy Core | Zvukové karty, audio interface

Videa k Antelope Audio Zen Tour Synergy Core

Thunderbolt 3 / USB 2 zvuková karta, 4x instr/mic/line vstup, 8x výstup, 2x Monitor, 2x Reamp, 2x sluchátka, ADAT, SPDIF, 2 FPGA a 4 DSP procesory

Parametr Hodnota
MIDI Ne
Talkback Ano
Hloubka/Vzorkovací frekvence 24/192
Phantomové napájení Ano
Sluchátkový výstup 2
Interní DSP Ano
Reamp výstup 2
Digitální I/O 10/10
Připojení USB-B, Thunderbolt
Hmotnost 1.4 kg
Počet výstupů 24
Šířka 25.5 cm
Výška 5.9 cm
Hloubka 16.6 cm
Počet vstupů 18
Hmotnost 2,99 kg
Antelope Audio Zen Tour Synergy Core | Zvukové karty, audio interface

Komentáře ke zboží Antelope Audio Zen Tour Synergy Core

Podělte se s ostatními o svůj názor

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat“.

Ohodnoťte produkt hvězdičkami. Více je lépe :-)

Antelope Audio

Společnost Antelope Audio založil Igor Levin v roce 2003 v Sofii v Bulharsku. Všechny produkty jsou tak výlučně bulharské.

Z počtu přibližně 18 produktů značky Antelope máme většinu skladem. Zabýváme se výrobky Antelope již od roku 2016.

Snažíme se, abyste našli k produktům Antelope aktuální informace včetně fotografií a videí, určitě k tomu přispívají a Vaše zákaznické hodnocení a recenze z různých časopisů.

Nejprodávanější je Antelope aktuální např. v kategorii Thunderbolt rozhraní, Sumarizační mixy, Synchronizer / generátory hodin, digitální konvertory, speciální modelingové mikrofony.

Antelope Audio používají i známí hudebníci a producenti, jsou to např. Coldplay, Rihanna, Chris Liebing, Rammstein, Andrea Bocelli, Robert Babicz, Hans Zimmer, Sky van Hoff, Michael Brauer a Greg Wells.

Po zakoupení naše služby nekončí, poskytujeme odborné rady a servis na mail nebo telefon s možností systémové integrace do Vašeho studia od projekce po samotnou instalaci. To vše výlučně odborníky z našeho týmu.

Přečíst si informace o značce na webu musicdata.cz

Dotaz na dostupnost produktu

Vyplňte níže uvedené údaje a klikněte na „Odeslat dotaz“. S informací o dostupnosti Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Údaje, které jste vyplnil(a) v tomto formuláři budou využity pouze pro vyřízení Vašeho dotazu. Informace o nakládání s osobními údaji najdete zde.

Dotaz na dostupnost produktu

Před odesláním dotazu je nutné vyplnit všechna povinná pole formuláře označená hvězdičkou .

Dotaz na dostupnost produktu

Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je dealerzone@musicdata.cz.

Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete vyplněné údaje kliknutím na tlačítko „Odeslat dotaz“.

Dotaz na dostupnost produktu

Dotaz byl úspěšně odeslán.

S informací o dostupnosti Vás budeme kontaktovat na uvedený e-mail.

Doporučení produktu

Doporučte Antelope Audio Zen Tour Synergy Core svému známému.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Doporučení produktu

Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je dealerzone@musicdata.cz.

Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete vyplněné údaje kliknutím na tlačítko „Odeslat doporučení“.

Doporučení produktu

Vaše doporučení bylo úspěšně odesláno.

Hodnocení produktu

Před odesláním formuláře je nutné vyplnit alespoň jedno textové pole (zkušenosti, klady, zápory).

Hodnocení produktu

Vámi vyplněná přezdívka není platná.

Hodnocení produktu

Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je dealerzone@musicdata.cz.

Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete hodnocení kliknutím na tlačítko „Odeslat hodnocení“.

Hodnocení produktu

Abychom mohli hodnocení zveřejnit, zaškrtněte pole „Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem předání mého názoru na zboží ostatním zákazníkům.“.

Hodnocení produktu

Vaše hodnocení bylo úspěšně odesláno. Děkujeme za něj. Váš názor může pomoci ostatním zákazníkům.

Hodnocení produktu

Nastala neočekávaná chyba. Zkuste to za chvíli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním e-shopu dealerzone.musicdata.cz s tímto souhlasíte. Více informací.

Přihlášení k odběru novinek

Novinky ze světa hudby pravidelně na Váš e-mail.

Děláme toho víc Můžete si ještě více rozšířit obzor. Nebojte se, nebude toho tolik.
Přihlášení k odběru novinek

Abychom Vám mohli novinky zasílat, zaškrtněte pole „Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení

Přihlášení k odběru novinek

Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je dealerzone@musicdata.cz.

Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete ji kliknutím na tlačítko „Přihlásit odběr“.

Přihlášení k odběru novinek

K dokončení odběru novinek musíme ověřit Vaši e-mailovou adresu. Pro úspěšné dokončení klikněte na odkaz v e-mailu, který jsme Vám právě poslali.

Přihlášení k odběru novinek

Nastala neočekávaná chyba. Zkuste to za chvíli.

Odhlášení odběru novinek

Pokud si přejete odhlásit odběr novinek, odešlete žádost kliknutím na tlačítko „Odhlásit“.

Odhlášení odběru novinek

Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je dealerzone@musicdata.cz.

Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete ji kliknutím na tlačítko „Přihlásit odběr“.

Odhlášení odběru novinek

K dokončení odhlášení z odběru novinek musíme ověřit Vaši e-mailovou adresu. Pro úspěšné dokončení klikněte na odkaz v e-mailu, který jsme Vám právě poslali.

Odhlášení odběru novinek

Nastala neočekávaná chyba. Zkuste to za chvíli.

Kontaktní formulář

Vyplňte níže uvedené údaje a klikněte na „Odeslat dotaz“. Budeme Vás v co nejbližší době kontaktovat.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Údaje, které jste vyplnil(a) v tomto formuláři budou využity pouze pro vyřízení Vašeho dotazu. Informace o nakládání s osobními údaji najdete zde.

Kontaktní formulář

Před odesláním dotazu je nutné vyplnit všechna povinná pole kontaktního formuláře označená hvězdičkou .

Kontaktní formulář

Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je dealerzone@musicdata.cz.

Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete vyplněné údaje kliknutím na tlačítko „Odeslat dotaz“.

Kontaktní formulář

Váš dotaz byl úspěšně odeslán.

S odpovědí Vás budeme kontaktovat na uvedený e-mail nebo telefonní číslo.

Dotaz k objednávce

Vyplňte níže uvedené údaje a klikněte na „Odeslat dotaz“. Budeme Vás v co nejbližší době kontaktovat. Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Údaje, které jste vyplnil(a) v tomto formuláři budou využity pouze pro vyřízení Vašeho dotazu. Informace o nakládání s osobními údaji najdete zde.

Dotaz k objednávce

Před odesláním dotazu je nutné vyplnit všechna povinná pole formuláře označená hvězdičkou .

Dotaz k objednávce

Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je dealerzone@musicdata.cz.

Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete vyplněné údaje kliknutím na tlačítko „Odeslat dotaz“.

Dotaz k objednávce

Váš dotaz byl úspěšně odeslán.

S odpovědí Vás budeme kontaktovat na uvedený e-mail nebo telefonní číslo.

Rychlé přihlášení

Formulář přihlašení

Nevyplnil jste všechna povinná pole. Ujistěte se, že pole „přihlašovací jméno“ a „heslo“ nejsou prázdná.

Chci zobrazit cenu

Vyberte jednu z možností níže:

Pro zobrazení ceny se musíte nebo registrovat.

Vložte produkt(y) do košíku, následně v košíku klikněte na „Poptávka“.

Nemáte IČO? Pro nákup využijte náš e-shop www.imusicdata.cz.

Poptávka

Vložte produkt do košíku, následně v košíku klikněte na „Poptávka“.

Oblíbené produkty

Do seznamu oblíbených produktů můžete přidávat pouze jako přihlášený.

Oblíbené produkty

Produkt byl přidán do seznamu.

Porovnání produktů

Produkt byl přidán do seznamu.

  Hodnocení produktu

  Pro hodnocení produktu se musíte nejdříve přihlásit.

  Hodnocení produktu

  Vaše hodnocení bylo úspěšně odesláno. Děkujeme za něj.

  Hodnocení produktu

  Nastala neočekávaná chyba. Zkuste to za chvíli.