Skladem Novinka

Značka: HK Audio Katalogové číslo: 1007849 Záruka: 24 měsíců

Aktivní subwoofer, 2 x 10", zesilovač 600 W Class D, X-Over 75 Hz – 150 Hz, MultiGrip držadla
Popis
Parametry
Ke stažení
Komentáře
Dotaz k produktu
HK Audio PR:O 210 SUB D2, aktivní subwoofer | Premium PR:O - aktivní systémy

Popis HK Audio PR:O 210 SUB D2, aktivní subwoofer

Aktivní subwoofer, 2 x 10", zesilovač 600 W Class D, X-Over 75 Hz – 150 Hz, MultiGrip držadla

Aktivní subwoofer, 2 x 10", zesilovač 600 W Class D,  X-Over 75 Hz – 150 Hz, MultiGrip držadla

Novinka 2020 !

Se svým 600 W výkonem nabízí aktivní 2 x 10” subwoofer s bass-reflex konstrukcí působivou reprodukci basů, vysokou dynamiku a překvapivou odezvu i v těch nejnižších frekvencích. Díky stereo předzesilovači a odpovídajícím výstupům může být subwoofer použit v celé řadě aplikací. Dva výstupy pro Mid/High a nastavitelná frekvence v subwooferu znamenají, že jednoduše vytvoříte systém 2.1, dokonce i s aktivními satelity, které nemají vlastní filtrování. Extrémně skromné rozměry a flexibilní možnosti nastavení, stejně jako hmotnost těsně pod 27,2 kg, jsou nejen výhodné, pokud jde o přepravu a manipulaci, ale jsou také ideální pro aplikace, kde je méně místa.

Parametry

 • Aktivní subwoofer 2x 10“ s bass-reflex konstrukcí
 • Nyní s robustní kovovou přední mřížkou s černým podkladem z akustické pěny
 • Nové HK Audio MultiGrip držadlo pro výrazně lepší manipulaci v jakékoli poloze
 • Zesilovač o výkonu 600 watt Class D
 • Předzesilovač se stereo vstupem na subwooferu s dalším stereo výstupem pro aktivní satelity + Thru výstup pro další subwoofer
 • Možnost sestavy 2.1 díky dvěma Audio OUT výstupům
 • Integrovaný laditelný crossover pro subwoofer
 • Dřevěná ozvučnice s nízkou rezonancí pro silnou reprodukci basů a maximální zvukový tlak až 127 dB
 • Kompatibilní s PREMIUM PR:O staršími modely
 • 5 let záruka (po registraci)

Technická data

Max. SPL @ 10 % THD    123 dB halfspace

Max. SPL Peak @ 10 % THD   126 dB halfspace

Max SPL calculated    126 dB halfspace

Frekvenční rozsah +/- 3 dB   60 Hz – 150 Hz

Frekvenční rozsah -10 dB   40 Hz – 150 Hz

Výkon zesilovače (Peak Power)   600 W

Typ zesilovače     Class D

Aktivní systémy ochrany   Subsonic filtr a Peak limiter

Bass reproduktor    2 x 10", 2" voice coil

Frekvence aktivního crossoveru   75 – 150 HzAudio konektor vstupní    2 x XLR/jack combo symetrický

Audio konektor výstupní   2 x XLR Mid/High symetrický

                                               2 x XLR thru symetrický

Uchycení na repro- tyč    2x M20

Manipulační držadla    2x MultiGrip

Materiál ozvučnice    MDF

Provedení     Černý akrylový lak

Přední mřížka     2 mm kovová mřížka s akustickou pěnou na zadní části

Rozměry (Š x V x H)    37 x 62 x 53 cm

Hmotnost     27,2 kg

Parametr Hodnota
Barva Černá
Typ Subwoofer
Materiál boxu MDF
Kategorie Aktivní
Šířka 37 cm
Hloubka 53 cm
Frekvenční rozsah od 40 Hz
Frekvenční rozsah do 150 kHz
Výstupy XLR
Vstupy XLR/Jack
Výška 62 cm
DSP jednotka Ano
Hmotnost 27.2 kg
Osazení LF 10 palců
Max SPL 126
Výkon 600 W
Hmotnost 27,2 kg
HK Audio PR:O 210 SUB D2, aktivní subwoofer | Premium PR:O - aktivní systémy

HK Audio PR:O 210 SUB D2, aktivní subwoofer

Aktivní subwoofer, 2 x 10", zesilovač 600 W Class D, X-Over 75 Hz – 150 Hz, MultiGrip držadla

Odkazy k výrobku HK Audio PR:O 210 SUB D2, aktivní subwoofer

HK Audio PR:O 210 SUB D2, aktivní subwoofer | Premium PR:O - aktivní systémy

Komentáře ke zboží HK Audio PR:O 210 SUB D2, aktivní subwoofer

Podělte se s ostatními o svůj názor

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat“.

Ohodnoťte produkt hvězdičkami. Více je lépe :-)

HK Audio

Německá firma HK Audio patří k předním světovým výrobcům reproduktorových systémů s dlouholetou tradicí.

HK Audio dnes vyrábí širokou paletu systémů prakticky pro každou oblast použití. Od jednoduchých systémů pro školy, kluby, bary, restaurace, hudební skupiny až po velké systémy pro ozvučení koncertních sálů, divadel nebo Open-Air koncertů na fotbalových stadionech.

Na své produkty dává 5 letou záruku. Založena v roce 1979 bratry Hansem a Lotharem Stammer. V rocu 1987 byla přestěhována do nynějšího sídla firmy v Sankt Wendelu a má výhradní obchodní zastoupení v 63 zemích světa.

V samostatné centrále firmy sídlí kromě vedení firmy i vlastní vývojový tým a výrobní linky využívající nejmodernější výrobní postupy a systémy řízení kvality.

Ozvučovací systémy pro malé akce vychází z unikátní koncepce PA systému LUCAS, kterým HK Audio v roce 1998 předznamenalo nový trend kompaktních PA systémů v konfiguraci 2.1

- LUCAS NANO

Série kompaktních ozvučovacích systémů založená na koncepci 2.1 (aktivní subwoofer + pasivní satelity), kterou HK Audio jako první představilo již v roce 1998 a nastavilo tak zcela nový standard mobilním PA systémům.

Serie 300

-NANO 302 Stereo PA systém

-NANO 305FX Stereo PA systém s integrovaným mixpultech, efekty, Bluetooth

Serie 600

-NANO 602 Stereo PA systém

-NANO 605FX Stereo PA systém s integrovaným mixpultech, efekty, Bluetooth

-NANO 608i Stereo PA systém s integrovaným digitálním mixpultem, efekty, Bluetooth, iPad ovládání

- LUCAS 2K15 / 2K18

Aktivní 2.1 PA systémy pro mobilní DJ, hudební skupiny, oslavy, apod. Špičková dynamika s možností rozšíření.

- POLAR 10

HK Audio POLAR 10 je nový sloupový systém od HK Audio, kompletní ozvučovací systém typu all-in-one pro náročné muzikanty, DJ, baviče, firemní akce, školy a kostely. POLAR 10 ukazuje své přednosti, zejména ve srovnání s konkurencí ve své třídě: systém nabízí vynikající dynamiku, která je charakterizována velkým, přesvědčivým projevem až do nejnižších frekvencí a k působivému výčtu funkcí patří mimo jiné čtyř-kanálový mixplut a Bluetooth 5.0.

- ELEMENTS

Koncepce sloupových PA systémů ELEMENTS představuje unikátní řešení mobilního ozvučovacího systému typu "Line Source", který je charakterizován vynikající dynamikou a zvukovým projevem, skvělou variabilitou a možností modulárního rozšíření.

Od malého mono systému o výkonu 600W až po kompletní PA systém s výkonem 4800W nabízí ELEMENTS řešení jak pro vnitřní, tak pro venkovní hudební produkce až do 500 posluchačů.

- ELEMENTS GALA

Stereo sloupový aktivní 2.1 PA systém. Skvělý zvuk, rovnoměrné pokrytí, vynikající dynamická odezva, možnost rozšíření o další subwoofer.

Kompaktní aktivní reprosoustavy

HK Audio nabízí několik řad aktivních reprosoustav, které nabízí vyvážený zvukový projev s vynikající dynamikou. Ten správný systém zde najdou hudební skupiny, které se zvučí sami, tak i profesionálové, kteří potřebují spolehlivé a jednoduché řešení pro každý den.

Pečlivý dlouholetý vývoj a výzkum PA systémů reflektující potřeby hudebních skupin a zvukařských firem jsou společně s pečetí kvality Made in Germany a zárukou 5 let přesvědčivým důkazem pevného postavení značky HK Audio na světovém trhu.

- PREMIUM PRO

Aktivní a pasivní kompaktní reprosoustavy označované jako "German Audio Standard".

- LINEAR 3

Aktivní fullrange reprosoustavy nabízející špičkovou reprodukci pro široké spektrum hudebních produkcí (pro hudební skupiny, DJ, apod).

- LINEAR 5

Aktivní a pasivní reprosoustavy pro profesionální aplikace. Špičková dynamika a výkon. Od klubů až po venkovní LIVE eventy.

- LINEAR 7

LINEAR 7 je nová, nejpokročilejší série v nabídce HK Audio. LINEAR 7, který je skutečně živým nástrojem pro profesionály, DJs a PA rental firmy a nabízí opravdu nejmodernější DSP technologii řízenou pomocí rozhraní ethernet, kterou lze díky DSP audio výstupu dokonce použít k ovládání dalších reproduktorů řady LINEAR. LINEAR 7 navíc nabízí uživatelsky přívětivé kardioidní nastavení pro práci se subwoofery a je připraven pro síťový protokol MILAN - nový připravovaný standard digitální audio sítě pro streamování zvuku.

HK Audio PROFESSIONAL

Divize Professional představuje ucelenou nabídku PA systémů určených pro projekty pevných instalací do divadel, kulturních domů, sportovišť, nákupních center, kostelů, apod společné se systémy pro profesionální zvukařské firmy zabezpečující od malých až po velké Open Air eventy pro 20 000 posluchačů.

- INSTALL

Ucelená nabídka reprosoustav pro široké spektrum požadavků pro pevné instalace. Od podhledových reprosoustav až po klubové DJ sestavy a ozvučení venkovních stadiónů.

- CADIS

Pro pevné instalace na stadionech, v divadlech nebo pro sportovní a víceúčelové haly, představuje Line Array systém CADIS ideální řešení se zvlášť zajímavým poměrem cena / výkon .

Kromě mimořádně rozsáhlým montážním příslušenstvím, CADIS také zaujme svou odolnost vůči vlivům okolního prostředí. Ozvučnice CAD208 je vyrobena z polyamidu se silnými stěnami, což je obzvláště houževnatý plast odolný vůči otěru a UV záření. CADIS je také odolný proti povětrnostním vlivům, ve standardní verzi dosahuje konstrukce třídy ochrany IP 44 podle EN 60529.

- COSMO

Pro nejvyšší požadavky jako jsou Open Air koncerty a festivaly nabízí HK Audio Line-Array PA systém COSMO. Společnost HK Audio poprvé představila řadu COSMO line na výstavě Prolight + Sound 2018. V roce 2019 proběhla premiéra reprosoustavy COSMO C 6. Model C 6 nabízí špičkový výkon, vyrovnanou frekvenční odezvu a široký úhel pokrytí. Relativně nízká výška z něj činí ideální volbu pro místa, kde je první divácká řada v blízkosti jeviště, a reprosoustavy jsou zavěšeny ve výšce do 6 metrů. COSMO C6 je tak ideální volbou pro spodní část ozvučovacího line array systému COSMO a dokonale doplňuje modely COSMO C10 a C8.

- SI Serie (System Integrator)

Pasivní sloupové reprosoustavy, které jsou přizpůsobeny náročným potřebám dnešního instalačního trhu. První reproduktory SI, které byly představeny, jsou P10i a P10j. Tyto vysoce výkonné reproduktory typu Line-Source, každý s deseti 3 ”vysoce výkonnými reproduktory, jsou ideální pro širokou škálu instalačních aplikací, od větších místností s dlouhými dozvuky až po sály, sportoviště, kostely a venkovní areály.

Série SI je také určena pro použití v systémech evakuačního rozhlasu, je odolná vůči vodě a povětrnostním podmínkám a je možno ji objednat ve více než 30 různých barvách. K dispozici je také široká škála volitelného příslušenství pro montáž.

Přečíst si informace o značce na webu musicdata.cz

Dotaz na dostupnost produktu

Vyplňte níže uvedené údaje a klikněte na „Odeslat dotaz“. S informací o dostupnosti Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Údaje, které jste vyplnil(a) v tomto formuláři budou využity pouze pro vyřízení Vašeho dotazu. Informace o nakládání s osobními údaji najdete zde.

Dotaz na dostupnost produktu

Před odesláním dotazu je nutné vyplnit všechna povinná pole formuláře označená hvězdičkou .

Dotaz na dostupnost produktu

Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je dealerzone@musicdata.cz.

Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete vyplněné údaje kliknutím na tlačítko „Odeslat dotaz“.

Dotaz na dostupnost produktu

Dotaz byl úspěšně odeslán.

S informací o dostupnosti Vás budeme kontaktovat na uvedený e-mail.

Doporučení produktu

Doporučte HK Audio PR:O 210 SUB D2, aktivní subwoofer svému známému.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Doporučení produktu

Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je dealerzone@musicdata.cz.

Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete vyplněné údaje kliknutím na tlačítko „Odeslat doporučení“.

Doporučení produktu

Vaše doporučení bylo úspěšně odesláno.

Hodnocení produktu

Před odesláním formuláře je nutné vyplnit alespoň jedno textové pole (zkušenosti, klady, zápory).

Hodnocení produktu

Vámi vyplněná přezdívka není platná.

Hodnocení produktu

Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je dealerzone@musicdata.cz.

Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete hodnocení kliknutím na tlačítko „Odeslat hodnocení“.

Hodnocení produktu

Abychom mohli hodnocení zveřejnit, zaškrtněte pole „Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem předání mého názoru na zboží ostatním zákazníkům.“.

Hodnocení produktu

Vaše hodnocení bylo úspěšně odesláno. Děkujeme za něj. Váš názor může pomoci ostatním zákazníkům.

Hodnocení produktu

Nastala neočekávaná chyba. Zkuste to za chvíli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním e-shopu dealerzone.musicdata.cz s tímto souhlasíte. Více informací.

Přihlášení k odběru novinek

Novinky ze světa hudby pravidelně na Váš e-mail.

Děláme toho víc Můžete si ještě více rozšířit obzor. Nebojte se, nebude toho tolik.
Přihlášení k odběru novinek

Abychom Vám mohli novinky zasílat, zaškrtněte pole „Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení

Přihlášení k odběru novinek

Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je dealerzone@musicdata.cz.

Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete ji kliknutím na tlačítko „Přihlásit odběr“.

Přihlášení k odběru novinek

K dokončení odběru novinek musíme ověřit Vaši e-mailovou adresu. Pro úspěšné dokončení klikněte na odkaz v e-mailu, který jsme Vám právě poslali.

Přihlášení k odběru novinek

Nastala neočekávaná chyba. Zkuste to za chvíli.

Odhlášení odběru novinek

Pokud si přejete odhlásit odběr novinek, odešlete žádost kliknutím na tlačítko „Odhlásit“.

Odhlášení odběru novinek

Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je dealerzone@musicdata.cz.

Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete ji kliknutím na tlačítko „Přihlásit odběr“.

Odhlášení odběru novinek

K dokončení odhlášení z odběru novinek musíme ověřit Vaši e-mailovou adresu. Pro úspěšné dokončení klikněte na odkaz v e-mailu, který jsme Vám právě poslali.

Odhlášení odběru novinek

Nastala neočekávaná chyba. Zkuste to za chvíli.

Kontaktní formulář

Vyplňte níže uvedené údaje a klikněte na „Odeslat dotaz“. Budeme Vás v co nejbližší době kontaktovat.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Údaje, které jste vyplnil(a) v tomto formuláři budou využity pouze pro vyřízení Vašeho dotazu. Informace o nakládání s osobními údaji najdete zde.

Kontaktní formulář

Před odesláním dotazu je nutné vyplnit všechna povinná pole kontaktního formuláře označená hvězdičkou .

Kontaktní formulář

Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je dealerzone@musicdata.cz.

Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete vyplněné údaje kliknutím na tlačítko „Odeslat dotaz“.

Kontaktní formulář

Váš dotaz byl úspěšně odeslán.

S odpovědí Vás budeme kontaktovat na uvedený e-mail nebo telefonní číslo.

Dotaz k objednávce

Vyplňte níže uvedené údaje a klikněte na „Odeslat dotaz“. Budeme Vás v co nejbližší době kontaktovat. Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Údaje, které jste vyplnil(a) v tomto formuláři budou využity pouze pro vyřízení Vašeho dotazu. Informace o nakládání s osobními údaji najdete zde.

Dotaz k objednávce

Před odesláním dotazu je nutné vyplnit všechna povinná pole formuláře označená hvězdičkou .

Dotaz k objednávce

Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je dealerzone@musicdata.cz.

Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete vyplněné údaje kliknutím na tlačítko „Odeslat dotaz“.

Dotaz k objednávce

Váš dotaz byl úspěšně odeslán.

S odpovědí Vás budeme kontaktovat na uvedený e-mail nebo telefonní číslo.

Rychlé přihlášení

Formulář přihlašení

Nevyplnil jste všechna povinná pole. Ujistěte se, že pole „přihlašovací jméno“ a „heslo“ nejsou prázdná.

Chci zobrazit cenu

Vyberte jednu z možností níže:

Pro zobrazení ceny se musíte nebo registrovat.

Vložte produkt(y) do košíku, následně v košíku klikněte na „Poptávka“.

Nemáte IČO? Pro nákup využijte náš e-shop www.imusicdata.cz.

Poptávka

Vložte produkt do košíku, následně v košíku klikněte na „Poptávka“.

Oblíbené produkty

Do seznamu oblíbených produktů můžete přidávat pouze jako přihlášený.

Oblíbené produkty

Produkt byl přidán do seznamu.

Porovnání produktů

Produkt byl přidán do seznamu.

  Hodnocení produktu

  Pro hodnocení produktu se musíte nejdříve přihlásit.

  Hodnocení produktu

  Vaše hodnocení bylo úspěšně odesláno. Děkujeme za něj.

  Hodnocení produktu

  Nastala neočekávaná chyba. Zkuste to za chvíli.