Značka: SPL Electronics Katalogové číslo: 1904 Záruka: 24 měsíců

Monitor a Recording kontroler s inovativními funkcemi, 32bitovým převodníkem AD / DA a působivou kvalitou zvuku.
Popis
Komentáře
Dotaz k produktu
SPL Marc One | Studio monitor kontrolery

Popis SPL Marc One

Monitor a Recording kontroler s inovativními funkcemi, 32bitovým převodníkem AD / DA a působivou kvalitou zvuku.

Monitor a Recording kontroler s inovativními funkcemi, 32bitovým převodníkem AD / DA a působivou kvalitou zvuku. Ovladač poslechových monitorů, pomocí kterého můžete také nahrávat.

ČÍSLO JEDNA V ZVUKU

Pro nás je zvuk vždy v popředí. Skvělý zvuk přece všichni rádi posloucháme. Abyste získali takový zvuk, potřebujete určité zkušenosti a technickou dokonalost. Obě jsme začlenili do Series One.

Reproduktory a subwoofer

Svou produkci můžete poslouchat pomocí dvou přepínatelných párů reproduktorů. Subwoofer se také zapíná a vypíná pomocí dvojice reproduktorů A.

Ve střední poloze přepínače jsou reproduktory vypnuté, což je výhodné, protože nemusíte znovu nastavovat hlasitost.

Monitor

Úroveň hlasitosti můžete upravit rychlostí blesku pomocí regulátoru Monitor. Ve středové poloze jsou všechny vstupní signály stejně hlasité. Vlevo jsou analogové stereofonní vstupy hlasitější a vstupní signál USB tišší.

Otočení ze středu doprava dělá opak. Můžete tedy rychle a intuitivně nastavit správné úrovně hlasitosti.

Linkové vstupy a USB

K Marc One lze připojit dva analogové stereofonní vstupy a jeden digitální vstup USB. DAW (Digital Audio Workstation) je nejlépe připojen přes USB.

K analogovým linkovým vstupům lze připojit další přehrávače, jako je CD přehrávač, mixážní pult, syntetizátor nebo analogový páskový magnetofon.

32bitový převodník AD / DA

Použitý převodníkový čip je vynikající AK4490, který patří do nové generace prémiových 32bitových DAC a je vybaven AKM Velvet Sound®. Díky této technologii jsou díky architektuře s nízkým zkreslením slyšet i ty nejjemnější detaily. Jsou podporovány vzorkovací frekvence až 768 kHz PCM (rozlišení 16x CD) a přehrávání DSD (Direct Stream Digital) je podporováno až do rozlišení DSD4 nebo DSD256 (11,2 MHz).

Marc One se tak kvalifikuje pro přehrávání zvuku v nejvyšším rozlišení.

Připojení USB odpovídá třídě. To znamená, že všechny počítače Mac a zařízení iOS, jako jsou iPady a iPhony, mohou využívat plnou výkonovou šířku pásma převaděče AD / DA bez instalace ovladače. Zařízení iOS vyžadují použití adaptéru. Pro Windows je vyžadován ovladač.

Line out

Line Out přenáší mix mezi Line Inputs a USB přehráváním a je řízen regulátorem Monitor. Úroveň je zisk jednoty, tedy nezávislá na ovládání hlasitosti.

Takže Marc One lze mezi zařízeními smyčkovat, aniž by došlo ke „ztrátě“ výstupu.

Tranzistory koncového stupně jsou tepelně spojeny, a proto fungují obzvláště koherentně, což přispívá ke konzistentnímu a stabilnímu zvukovému obrazu.

Napájecí zdroj má vyrovnávací obvod s nízkým odporem zdroje, který zajišťuje velkorysé proudové rezervy i při použití sluchátek s nízkou impedancí.

Tři režimy monitorování

Ve středu je výchozí nastavení „Stereo“. Chcete-li zkontrolovat kompatibilitu mono, přepněte přepínač do polohy „Mono“. Speciální funkcí je funkce zaměnění kanálu:

L / R> R / L

převrátí stereofonní obraz. L / R se stává R / L. To je obzvláště důležité a mimořádně časově úsporné, když např. ve video dabingu pracujete se zvuky, které by měly odpovídat scéně se směrem pohybu.

Pokud směr není správný, obvykle musíte načíst vzorek do DAW, abyste přepnuli kanály, než uslyšíte, zda je vzorek v pořádku.

U funkce L / R> R / L to již není nutné. Nyní můžete jednoduše zaměnit směr pohybu při předběžném předběžném testování vzorků v knihovně.

Sluchátkový zesilovač

Koncový stupeň sluchátkového zesilovače je navržen jako push-pull zesilovač v režimu třídy AB. Bipolární tranzistory sdílejí zesílení kladných a záporných polovičních vln, což vytváří vyšší zisk a vyšší výstupní napětí než v provozu třídy A, kde pouze jeden tranzistor zesiluje obě poloviční vlny.

Tranzistory koncového stupně jsou tepelně spojeny, a proto fungují obzvláště koherentně, což přispívá ke konzistentnímu a stabilnímu zvukovému obrazu.

Napájecí zdroj má vyrovnávací obvod s nízkým odporem zdroje, který zajišťuje velkorysé proudové rezervy i při použití sluchátek s nízkou impedancí.

Revoluce

V signálové cestě sluchátkového zesilovače je zařazen Phonitor Matrix s nastavitelným parametrem funkce crossfeed, díky které můžete vytvářet sluchátkový mix znějící stejně jako z reprosoustav.

Phonitor Matrix v nejvyšším modelu vybaven třemi parametry nastavení: Crossfeed, Speaker Angle a Center Level.

Ve Phonitor One je přednastavena úroveň středu na -1 dB a úhel reproduktoru na 30 °. Toto představuje nejčastěji používané hodnoty.

Funkce křížového posuvu (Crossfeed) určuje přeslech kanálů, takzvaný interaurální rozdíl úrovní. Intenzita úrovně křížení je plně variabilní.

Na začátku řídicí dráhy regulátoru není funkce ve zvukové cestě aktivní. Zapíná se pouze přidáním přes relé (hysterezní obvod). Pokud to není žádoucí, zvukový signál neprochází fází křížového posuvu.

Napájení

Dobrý zvuk vždy začíná napájením. To je místo, kde položíte základ pro výkon celého zařízení.

I když dodáváme „pouze“ 12 V napájecí zdroj, sekundární napájecí zdroj uvnitř generuje pro analogové zvukové sekce úroveň napětí +/- 17 Voltů, s nimiž lze dosáhnout profesionální úrovně až +22,5 dB!

Propracovaná regulace provozního napětí s nízkým poklesem poskytuje více „šťávy“ a reguluje čistě, i když je dosaženo maximálního provozního napětí.

Marc One poskytuje plný výkon při použití s ??dodávaným napájecím zdrojem 1,5 A.

SPL Marc One | Studio monitor kontrolery

Komentáře ke zboží SPL Marc One

Podělte se s ostatními o svůj názor

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat“.

Ohodnoťte produkt hvězdičkami. Více je lépe :-)

SPL Electronics

SPL patří díky inovativním a vysoce kvalitním produktům mezi špičku v oblasti zvukové techniky. SPL nyní patří mezi nejznámější světové značky v segmentu zpracování analogového audio signálu. Ucelený výrobní program pokrývá všechny požadavky zvukového zpracování od nahrávání až po mastering aplikace. Už krátce po založení v roce 1984 položila značka SPL díky patentovaným Vitalizer obvodům základy pro světoznámou oblibu v profesionální studiové scéně. Dnes už snad není žádné produkce, která by neprofitovala z vynikajícího zvuku v Německu vyrobených přístrojů SPL. Vývoj u firmy SPL je propojením mezi zvukovou představou a co nejideálnější technologií. Vědeckou základnou pro zpracování zvuku jsou poznatky z audiometrie a psychoakustiky. Tyto jsou využívány v komplexních strukturách systémů filtrů a regulovaných okruzích, které umožňují současný přístup na více vzájemně se ovlivňujících parametrů. S takto vzniklými řešeními můžete modelovat zvuk dle požadovaných aspektů. Výrobky SPL se mezitím staly standardem pro studia, broadcasting i live zvuk. O tom svědčí i řada špičkových uživatelů z řad profesionálních studiových zvukařů a mastering inženýrů. Pro rok 2018 přináší SPL několik novinek, hlavně v segmentu Mastering. DMC - Mastering Console MC16 - Surround Mastering Monitoring Controller PASSEQ - Passive Mastering Equaliser Mastering je samostatná disciplína bez kompromisů. Očekává se, že jeho zvládnutí bude zlepšovat celkový mix. Z toho vyplývá, že výběr vybavení pro mastering by mělo být lepší jak to, které bylo použito při mixu. Kromě samotného vybavení jde také pravděpodobně více o umění. Je to umělecký přístup masteringového inženýra, který ho charakterizuje a odlišuje. A stejně jako každý umělec i on potřebuje nástroje, které mu pomáhají realizovat jeho vizi. Jedním z aspektů při výběru vybavení je zajištění pro budoucnost. Držet krok s posledním vývojem stojí díky neustálým změnám digitálního světa nemalé prostředky, ale analog zůstává kompatibilní daleko do minulosti a je operativně použitelný po celá desetiletí dopředu. Pro zabezpečení budoucnosti analogové technologie, která bude dokonce lepší než nejlepší digitální formáty, vyvinuli v SPL 120 voltovou technologii založenou na operačních zesilovačích SUPRA, které využívají pro svoje špičkové produkty a které po léta neustále zlepšují. Všechna zařízení série mastering pracují s touto neporovnatelnou vysokonapěťovou technologií. Vývoj masteringového vybavení má u SPL dlouholetou tradici. Vývoj 120V technologie umožnil v roce 2000 představení MMC1 Mastering Console pro Galaxy Studios a krátce poté PQ, "krále parametrických ekvalizérů"

Přečíst si informace o značce na webu musicdata.cz

Dotaz na dostupnost produktu

Vyplňte níže uvedené údaje a klikněte na „Odeslat dotaz“. S informací o dostupnosti Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Údaje, které jste vyplnil(a) v tomto formuláři budou využity pouze pro vyřízení Vašeho dotazu. Informace o nakládání s osobními údaji najdete zde.

Dotaz na dostupnost produktu

Před odesláním dotazu je nutné vyplnit všechna povinná pole formuláře označená hvězdičkou .

Dotaz na dostupnost produktu

Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je dealerzone@musicdata.cz.

Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete vyplněné údaje kliknutím na tlačítko „Odeslat dotaz“.

Dotaz na dostupnost produktu

Dotaz byl úspěšně odeslán.

S informací o dostupnosti Vás budeme kontaktovat na uvedený e-mail.

Doporučení produktu

Doporučte SPL Marc One svému známému.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Doporučení produktu

Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je dealerzone@musicdata.cz.

Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete vyplněné údaje kliknutím na tlačítko „Odeslat doporučení“.

Doporučení produktu

Vaše doporučení bylo úspěšně odesláno.

Hodnocení produktu

Před odesláním formuláře je nutné vyplnit alespoň jedno textové pole (zkušenosti, klady, zápory).

Hodnocení produktu

Vámi vyplněná přezdívka není platná.

Hodnocení produktu

Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je dealerzone@musicdata.cz.

Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete hodnocení kliknutím na tlačítko „Odeslat hodnocení“.

Hodnocení produktu

Abychom mohli hodnocení zveřejnit, zaškrtněte pole „Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem předání mého názoru na zboží ostatním zákazníkům.“.

Hodnocení produktu

Vaše hodnocení bylo úspěšně odesláno. Děkujeme za něj. Váš názor může pomoci ostatním zákazníkům.

Hodnocení produktu

Nastala neočekávaná chyba. Zkuste to za chvíli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním e-shopu dealerzone.musicdata.cz s tímto souhlasíte. Více informací.

Přihlášení k odběru novinek

Novinky ze světa hudby pravidelně na Váš e-mail.

Děláme toho víc Můžete si ještě více rozšířit obzor. Nebojte se, nebude toho tolik.
Přihlášení k odběru novinek

Abychom Vám mohli novinky zasílat, zaškrtněte pole „Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení

Přihlášení k odběru novinek

Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je dealerzone@musicdata.cz.

Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete ji kliknutím na tlačítko „Přihlásit odběr“.

Přihlášení k odběru novinek

K dokončení odběru novinek musíme ověřit Vaši e-mailovou adresu. Pro úspěšné dokončení klikněte na odkaz v e-mailu, který jsme Vám právě poslali.

Přihlášení k odběru novinek

Nastala neočekávaná chyba. Zkuste to za chvíli.

Odhlášení odběru novinek

Pokud si přejete odhlásit odběr novinek, odešlete žádost kliknutím na tlačítko „Odhlásit“.

Odhlášení odběru novinek

Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je dealerzone@musicdata.cz.

Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete ji kliknutím na tlačítko „Přihlásit odběr“.

Odhlášení odběru novinek

K dokončení odhlášení z odběru novinek musíme ověřit Vaši e-mailovou adresu. Pro úspěšné dokončení klikněte na odkaz v e-mailu, který jsme Vám právě poslali.

Odhlášení odběru novinek

Nastala neočekávaná chyba. Zkuste to za chvíli.

Kontaktní formulář

Vyplňte níže uvedené údaje a klikněte na „Odeslat dotaz“. Budeme Vás v co nejbližší době kontaktovat.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Údaje, které jste vyplnil(a) v tomto formuláři budou využity pouze pro vyřízení Vašeho dotazu. Informace o nakládání s osobními údaji najdete zde.

Kontaktní formulář

Před odesláním dotazu je nutné vyplnit všechna povinná pole kontaktního formuláře označená hvězdičkou .

Kontaktní formulář

Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je dealerzone@musicdata.cz.

Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete vyplněné údaje kliknutím na tlačítko „Odeslat dotaz“.

Kontaktní formulář

Váš dotaz byl úspěšně odeslán.

S odpovědí Vás budeme kontaktovat na uvedený e-mail nebo telefonní číslo.

Dotaz k objednávce

Vyplňte níže uvedené údaje a klikněte na „Odeslat dotaz“. Budeme Vás v co nejbližší době kontaktovat. Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Údaje, které jste vyplnil(a) v tomto formuláři budou využity pouze pro vyřízení Vašeho dotazu. Informace o nakládání s osobními údaji najdete zde.

Dotaz k objednávce

Před odesláním dotazu je nutné vyplnit všechna povinná pole formuláře označená hvězdičkou .

Dotaz k objednávce

Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je dealerzone@musicdata.cz.

Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete vyplněné údaje kliknutím na tlačítko „Odeslat dotaz“.

Dotaz k objednávce

Váš dotaz byl úspěšně odeslán.

S odpovědí Vás budeme kontaktovat na uvedený e-mail nebo telefonní číslo.

Rychlé přihlášení

Formulář přihlašení

Nevyplnil jste všechna povinná pole. Ujistěte se, že pole „přihlašovací jméno“ a „heslo“ nejsou prázdná.

Chci zobrazit cenu

Vyberte jednu z možností níže:

Pro zobrazení ceny se musíte nebo registrovat.

Vložte produkt(y) do košíku, následně v košíku klikněte na „Poptávka“.

Nemáte IČO? Pro nákup využijte náš e-shop www.imusicdata.cz.

Poptávka

Vložte produkt do košíku, následně v košíku klikněte na „Poptávka“.

Oblíbené produkty

Do seznamu oblíbených produktů můžete přidávat pouze jako přihlášený.

Oblíbené produkty

Produkt byl přidán do seznamu.

Porovnání produktů

Produkt byl přidán do seznamu.

  Hodnocení produktu

  Pro hodnocení produktu se musíte nejdříve přihlásit.

  Hodnocení produktu

  Vaše hodnocení bylo úspěšně odesláno. Děkujeme za něj.

  Hodnocení produktu

  Nastala neočekávaná chyba. Zkuste to za chvíli.