Ecler je španělská společnost založená v roce 1965 sídlící v Barceloně. Portfolio dodávaných produktů pokryje kvalitním zvukem různé druhy pevných instalací jako jsou hotely, obchodní centra, kancelářské prostory, kulturní a sportovní zařízení atd. Najdete v něm jak 100V ozvučovací systémy, tak i systémy s nízkou impedancí, mixážní zesilovače i předzesilovače, matrix procesory, přepážkové mikrofony, různé přehrávače médií a další. Ecler se neustále zaměřuje na inovace a design, což je pro jejich produkty zásadní. Je první profesionální audio společností, která uzavřela partnerství se slavným italským průmyslovým designérem Giugiaro. Výsledkem této spolupráce jsou série reproproboxů AUDEO a VERSO. Ecler má ve své nabídce produktovou řadu ECLER ESSENTIALS, ve které je zachována podstata ECLER z hlediska spolehlivosti, kvality a vlastností za velmi atraktivní cenu. V každém názvu produktu, který patří do této řady, obsahuje na začátku následující předponu „e“ = essential. Tímto způsobem lze ESSENTIALS snadno identifikovat v rámci produktové řady. Mezi nejznámější reference této značky je instalace zvukového systému v budově Evropského parlamentu v Bruselu.
PLAYER ONE je kompaktní audio přehrávač se stereo výstupem, který dokáže přehrávat hudební obsah z lokálních paměťových médií (USB/MicroSD karta), internetové streamy nebo digitální sdílení streamů (kompatibilní s DLNA a Airplay).
Vlastnosti:
- Kompaktní audio přehrávač
- Stereo výstup, RCA konektory a mini-jack
- Internetový streamovací přijímač
- Přijímač digitálního sdílení streamů (DLNA a Airplay)
- Místní přehrávač médií (ze slotů pro USB a MicroSD karty)
- LCD displej na předním panelu a místní ovládání
- Programovatelné a ovladatelné přes přední panel, vestavěnou webovou aplikaci a Ecler Gallery
- Spouštění událostí kalendáře, synchronizace obsahu hostovaného v cloudu (Cloud Disk Sync) a provádění „skriptů“ (soubory pokynů napsaných uživatelem, jazyk Lua – www.lua.org).
- Kompatibilní s protokolem JSON
Máte dotazy k dostupnosti nebo specifikaci produktu? Napište na ecler@musicdata.cz a rádi vám poradíme!

