Značka: Neutrik Katalogové číslo: NC3MXX-50 Záruka: 24 měsíců
Limitovaná edice XLR konektorů NEUTRIK. Kabelový XLR samec 3-pin, unikatní šedé kovový obal, pozlacené letovací kontakty. Pro kabely od 3,5mm do 8mm.
Popis
Parametry
Alternativy
Ke stažení
Komentáře
Dotaz k produktu
NEUTRIK NC3MXX-50 Anniversary Special Edition XLR konektorů | Samec
Popis NEUTRIK NC3MXX-50 Anniversary Special Edition XLR konektorů
Kabelový 3-pinový konektor samec.  Speciální limitované edice k 50. výročí.
U příležitosti tohoto milníku hrdě představujeme speciální edici k 50. výročíí.
  • Unikátní tmavě šedé vodivé kovové pokovení
  • Laserem vyryté logo 50. výročí pro jedinečný vzhled
  • Pozlacené kontakty pro maximální vodivost a spolehlivost
  • Výjimečná odolnost v každodenním profesionálním nasazení
Vlastnosti a výhody – 3pólový samec kabelový konektor (Speciální edice k 50. výročí)
  • Technická dokonalost, odolnost a styl v jednom konektoru:
  • Vodivé pokovování – zajišťuje výbornou elektrickou vodivost a stínění
  • Pozlacené kontakty – pro vysokou spolehlivost a nízký přechodový odpor
  • Pevné pouzdro: robustnější konstrukce pro náročné podmínky
  • Polyuretanová vývodka: výborná ochrana kabelu proti ohybu a namáhání
  • Vnitřní závit na plášti: chráněný proti poškození a opotřebení
  • Elegantní a ergonomický design: kombinace funkčnosti a vizuálního dojmu
  • Vylepšené odlehčení tahu:  sklíčidlo zajistí vyšší pevnost, snadnou a rychlou montáž
  • Barevné kroužky a čepičky: pro snadné barevné označení a rozlišení konektorů
  • Zinkový tlakově litý plášť : mimořádně pevný a odolný proti vnějším vlivům
Oslavte 50 let inovací s konektorem, který vypadá stejně dobře, jako funguje.
Technické parametry:
  • Kapacita mezi kontakty: ? 4 pF
  • Kontaktní odpor: ? 3 mΩ
  • Dielektrická pevnost: 1,5 kVdc
  • Izolační odpor: > 10 GΩ (počáteční)
  • Jmenovitý proud na kontakt: 16 A
  • Jmenovité napětí: 50 Vac
  • Kabel průměr: od 3,5 - 8,0 mm
  • Síla vkládání ? 20 N
  • Stahovací síla ? 20 N
  • Životnost: min. 1000 spojovacích cyklů
  • Velikost vodiče: max. 2,5 mm2
  • Velikost vodiče: max. 14 AWG
  • Montáž kontaktů: pomocí pájení/letovaní
  • Hořlavost: UL 94 V-0
  • Standardní soulad: IEC 61076-2-103
  • Třída ochrany: IP 40
  • Pájitelnost: Vyhovuje IEC 68-2-20
  • Teplotní rozsah: -30 °C až +80 °C
Parametr Hodnota
Hmotnost 0,02 kg
Alternativy pro NEUTRIK NC3MXX-50 Anniversary Special Edition XLR konektorů
HICON X3CM-G
HICON X3CM-G
HICON X3CM-G kabelový XLR konektor 3pin (zlacené kontakty) samec od společnosti SommerCable určený pro náročné aplikace s možností barevného a číselné
Skladem29 ks
NEUTRIK NC3MXX
NEUTRIK NC3MXX
Kabelový konektor XLR - samec -3 pólový - niklové tělo - stříbřené kontakty - Nový design konektoru.
Skladem387 ks
NEUTRIK NC3MXX-BAG
NEUTRIK NC3MXX-BAG
Kabelový samec XLR 3-pin, X-série, niklové kontakty, černé tělo.
Skladem332 ks
NEUTRIK NC3MXX-B
NEUTRIK NC3MXX-B
NEUTRIK kabelový XLR samec 3-pin, černý kovový plášt,pozlacené kontakty.
Skladem252 ks
NEUTRIK NC3MXX-50 Anniversary Special Edition XLR konektorů